Dentysta Family Dental Care

FamilyDentalCare - Dentysta Piaseczno
Zadzwoń!       537 037 337
Twój dentysta Piaseczno
  • Najlepszy Dentysta Piaseczno
Doświadczeni
Specjaliści
Kompleksowa
Opieka
Uśmiechnij się!
Jesteś w dobrych rękach!
Ortodonta Piaseczno oraz dentysta Piaseczno
Nasze usługi
Ortodoncja

W naszej klinice z powodzeniem leczymy zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów w każdym wieku. Oferujemy leczenie z wykorzystaniem aktualnej wiedzy ortodontycznej oraz najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie technologii zamków ortodontycznych tworzących aparat stały.

W naszej Klinice oferujemy:

   aparaty ruchome
Najczęściej stosuje się u dzieci, których szczęka i zuchwa znajduje się w fazie aktywnego wzrostu. Leczenie przy pomocy aparatu ruchomego wymaga współpracy z pacjentem ponieważ efekt oraz skuteczność leczenia zależą od ilości godzin noszenia aparatu przez pacjenta.

 

 

   aparaty stałe
Pozwalają na precyzyjne przesuwanie zębów i korektę prawie każdej wady zgryzu. W zależności od wady czas leczenia aparatem stałym wynosi od roku do 2,5 lat. Aparaty stałe składają się z zamków na stałe   przyklejonych do zębów oraz pierścieni. W zależności od materiału, z jakiego wykonane są zamki, dzielimy je na aparaty metalowe i aparaty estetyczne.
    aparaty samoligaturujące
Składają się z zamków bezligaturowych, które nie muszą być dowiązywane do łuku aparatu. Zalety aparatów samoligaturujących w stosunku do innych:
-nadzwyczajne dla uśmiechu i twarzy rezultaty estetyczne
-krótszy czas leczenia i mniej wizyt kontrolnych
-większy komfort noszenia aparatu (minimalne siły, zredukowany ból i dyskomfort)
-ograniczenie ekstrakcji zębów
-łatwość utrzymania higieny w trakcie leczenia.

 Nakładki Invisalign
Nakładki Invisalign to najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek przygotowanych specjalnie dla Twoich zębów.
Każdy pacjent Invisalign może przekonać się, jak będzie wyglądał jego uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Służy do tego technologia ClinCheck®, która pozwala uzyskać cyfrową mapę całego przebiegu leczenia Invisalign. Lekarz Invisalign opracowuje precyzyjny, spersonalizowany plan leczenia, z uwzględnieniem dokładnych przemieszczeń zębów oraz czasu potrzebnego na leczenie.
Nakładki Invisalign wykonane z materiału SmartTrack są wygodniejsze i mniej bolesne niż tradycyjne aparaty. Można je łatwo zdejmować do jedzenia i czyszczenia więc utrzymanie higieny jest niezmiernie łatwe.

Image result for invisalign


Zapisy telefoniczne
kom. 537 037 337
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 12:00- 20:00
sobota 09:00- 14:00
Odwiedź nas
ul.Gen.Grochowskiego 3/61
05-500 Piaseczno

Familydentalcare.pl - ortodonta i dentysta Piaseczno!