Zespół

Zespół Family Dental Care to lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, współpracujący z ośrodkami akademickimi, stale podnoszący swoje kwalifikacje, tak aby zapewnić pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie.

dr n. med. lek. stomatolog Magdalena Dragan

dr n. med. lek. stomatolog Magdalena Dragan

Ukończyła studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie w 2003 roku. Przez 10 lat pracowała w Szpitalu Klinicznym Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie zajmowała się leczeniem pacjentów, prowadzeniem zajęć dydaktycznych dla studentów stomatologii oraz pracą naukową.

W 2011 roku ukończyła 4-letnie studia doktoranckie, a w 2012 roku z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską pt. „Patologiczne migracje zębów w świetle badań ankietowych, klinicznych i laboratoryjnych”.

Autorka i współautorka ponad 20 publikacji naukowych w kraju i za granicą, w tym w European Journal of Orthodontics. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i European Orthodontic of Society (Subscriber Number 81421397). Swoją wiedzę systematycznie podnosi biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Obecnie uczestnik 2-letniego programu szkoleniowego Master of Lingual Orthotontic University of Valencia (Spian).

W pracy klinicznej zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych pacjentów, także tych z problemami periodontologicznymi oraz leczeniem ortodontycznym dzieci. W osiągnięciu jak najlepszych efektów leczenia wykorzystuje innowacyjne metody, w tym mikroimplanty i aparaty samoligaturujące.
Leczy pacjentów za pomocą aparatów językowych oraz nakładek w systemie Invisalign.

lek. dentysta Anna Ziąber

lek. dentysta Anna Ziąber

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Swoje umiejętności zawodowe doskonali poprzez regularny udział w szkoleniach i sympozjach. W stomatologii najbardziej lubi zabiegi wymagające precyzji i koncentracji - ceni przy tym dobry kontakt z pacjentem.

W Family Dental Care zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz pedodoncją (stomatologią wieku rozwojowego). Doktor Ziąber jest bardzo lubiana przez najmłodszych pacjentów.

lek. dentysta Marta Zwierzchowska

Lek. dentysta Katarzyna Zwierzchowska

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2023 uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.

W swojej pracy wykonuje głównie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Doktor szczególnie lubi wyzwania w postaci estetycznych odbudów zębów przednich oraz bocznych. Oprócz tego zajmuję się protetyczną odbudową zębów oraz uzupełnianiem braków zębowych.

W codziennej pracy oprócz precyzji i staranności, gwarantujących jakość wykonanych prac, ważne jest indywidualne podejście do pacjenta oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.


Pani doktor w wolnym czasie podróżuje, czyta książki i aktywnie spędza czas np. na windsurfingu czy żeglując.

lek. stom. Karolina Janowska – Krone

lek. stom. Karolina Janowska – Kroner

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Regularnie uczestniczy w kursach i konferencjach stomatologicznych z zakresu endodoncji i protetyki. W Family Dental Care zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych pacjentów i dzieci oraz leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu.
W codziennej pracy ceni sobie empatię, rozmowę oraz indywidualne podejście do pacjenta. Do wszelkich prac podchodzi ze szczególną dokładnością, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego pacjenta.
W wolnym czasie prowadzi blog matkadentystka.pl, zwiedza świat z rodziną i przyjaciółmi.

dobry ortodonta Piaseczno

lek. dentysta Anna Ziopaja

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek” Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym. Priorytetem w pracy jest dla niej przyjazna atmosfera i komfort pacjenta. Uczestniczka wielu kursów i konferencji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji.

lek. dentysta Paula Konachowicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji. W Family Dental Care zajmuję się specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stawia czoło naprawdę skomplikowanym przypadkom klinicznym. Najwięcej satysfakcji przynaszą jej wyzwania w postaci trudnego leczenia kanałowego z usuwaniem złamanych narzędzi. W pracy z pacjentem jest dokładna, cierpliwa i delikatna.

lek. dentysta Paulina Naborczyk

Ukończyła Wrocławski Uniwersytet Medyczny, uzyskując w 2013 roku tytuł lekarza dentysty. Specjalizację z periodontologii odbyła w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii CMWUM w Warszawie.
W swojej codziennej praktyce zajmuje się leczeniem chorób przyzębia oraz zmian na błonie śluzowej, wykonuje m.in. zabiegi z zakresu mikrochirurgii periodontologicznej, pokrywania recesji dziąsłowych, usuwania zmian z błony śluzowej oraz kortykotomię.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz European Federation of Periodontology. Wiedzę zdobywa i doskonali na licznych szkoleniach oraz konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.
W pracy jest zawsze pełna energii do działania, dokładna i życzliwa.
W wolnym czasie podróżuje, czyta książki i aktywnie spędza czas.

dobry ortodonta Piaseczno

lek. dentysta Witold Szindler

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008 do 2016 roku asystent i lekarz rezydent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Posiada otwartą specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Uczestnik licznych szkoleń i sympozjów z dziedziny chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. Doświadczenie i umiejętności poświadczone uśmiechem na twarzy pacjenta po sprawnie przeprowadzonym zabiegu.

dobry ortodonta Piaseczno

hig. stom. Monika Szewczyk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i technik dentystyczny z ogromną pasją do swojego zawodu. Posiada 12 letnie doświadczenie w branży stomatologicznej zdobyte pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji oraz diagnostyki stomatologicznej uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach zawodowych. Jest zdeterminowana w dążeniu do obranego celu, jakim jest szczególna dbałość o komfort i zdrowie pacjenta. Indywidualne podejście do pacjentów korzystających z usług kliniki sprawia że szybko zyskuje ich sympatię i zaufanie.

dobry ortodonta Piaseczno

Natalia Adamska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

W pracy wyróżnia ją indywidualne podejście do pacjenta, którego komfort i dobre samopoczucie podczas wizyty jest dla niej priorytetem.